دستگاه قالیشویی

دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک 

امروزه با سرعت پیشرفت در زمینه دستگاه های قالیشویی می توان گفت تقریبا 90 درصد از افراد فرش ها یا قالی های خود را جهت شستشو به قالیشویی ها می سپارند با این کار میتوانند به کارای خود برسد و از انجام کار اضافه و مصرف آب زیاد صرفه کنند.

همانطور که می دانید در سطح هر شهر قالیشویی های زیادی وجود دارند که سطح کیفیت کار و همچنین میزان رضایت مشتری بستگی به نوع دستگاه قالیشویی موجود در کارخانه و همچنین مدیریت و پرسنل قالیشویی دارد. از طرفی شغل قالیشویی امروزه یکی از شغل های پر درآمدی می باشد که هر فردی می تواند با سرمایه گذاری دقیق و از پیش برنامه ریزی شده در اجرای این کسب و کار موفق باشد. به طور کلی دستگاه قالیشویی از لحاظ کیفیت، وزن، کارایی و ابعاد مختلفی در بازار موجود می باشد که مشتری باید با توجه به میزان درآمد و همچنین نوع نیاز خود اقدام به خریداری نماید.

دستگاه قالیشویی میزی

فروش ماشین آلات شستشوی فرش

دستگاه قالی شویی کایا تماما سفارشی می باشد

بدون شک کیفیت تمام قطعات و درواقع ماشین آلات دستگاه قالیشویی در رضایتمندی مشتری و همچنین افزایش میزان مشتریان و درآمد کارخانه های قالیشویی تاثیر به سزایی خواهد داشت پس بدین ترتیب در انتخاب هوشمندانه دستگاه میبایست با دقت ویژه ای وارد عمل شد و با انتخاب دقیق شرکت سازنده از نظر پشتیبانی و ارسال نصاب به موقع و تعمیر ایرادات احتمالی به قالیشویی ها کمک فراوانی نماید.

مشخصات دستگاه قالیشویی میزی

  • دارای 4 الی 12 فرچه دیسکی
  • دارای یک فرچه طولی
  • مجهز به پارو زن
  • مجهز به لول کن فرش
  • دارای ارابه متحرک

دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک میزی

دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک میزی در شستشو به روش میزی، دستگاه ثابت می ماند و فرش خیس می شود سپس به وسیله نوار نقاله فرش به زیر برس ها و فرچه های شستشو هدایت می گردد و با اضافه شدن مواد شوینده مخصوص فرش در این مرحله، عملیات قالیشویی انجام می پذیرد. این شستشو کاملا با موازین اسلامی و رعایت تمام پروتکل های بهداشتی انجام میشود.